Skip to main content

Multilingual App Toolkit for Visual Studio 2012

Toto rozšíření pro Visual Studio 2012 vám usnadní lokalizaci vašich aplikací pro Windows Store a Windows Phone. Nabízí překladovou podporu, správu překladových souborů a nástroje pro editaci.

 

Stáhnout v angličtině, 3 MB

 

Stáhnout v čínštině (zjednodušené), 3 MB

 

Stáhnout v čínštině (tradiční) 3 MB

 

Stáhnout ve francouzštině, 3 MB

 

Stáhnout v němčině, 3 MB

 

Stáhnout v italštině, 3 MB

Stáhnout v japonštině, 3 MB

 

Stáhnout v korejštině, 3 MB

 

Stáhnout v portugalštině (brazilské), 3 MB

 

Stáhnout v ruštině, 3 MB

 

Stáhnout ve španělštině, 3 MB

Přehled

Sada Multilingual App Toolkit for Visual Studio 2012 představuje rozšíření, které poskytuje podporu překladu prostřednictvím nástrojů a pokynů se zaměřením na následující oblasti:

Integrace s prostředím Visual Studio IDE umožňuje přidávat překladové soubory do projektových řešení a pracovat s nimi pomocí standardních nabídek a dialogových oken sady Visual Studio.

Modul pseudojazyka umožňuje interní testování lokalizovaných aplikací. Již ve fázi vývoje identifikuje problémové oblasti z hlediska překladu, například použití řetězců přímo v programovém kódu, spojené či oříznuté řetězce a další vizuální problémy, které vznikají při práci s různými jazyky. Pseudopřeklady se ukládají ve standardizovaném lokalizačním souborovém formátu XLIFF a je možné je upravovat stejně jako jakékoli jiné překlady.  Získáváte tak dokonalou kontrolu nad testováním pseudopřekladů.

Export a import překladových souborů umožňuje přijímat i zasílat prostředky v souborech XLIFF, a dát je tak ke kontrole přátelům, rodinným příslušníkům nebo překladatelským službám.

Vyhrazený lokalizační editor umožňuje snadné úpravy přeložených řetězců. Návrhy překladů rychle získáte prostřednictvím integrovaného nástroje Microsoft Translator (vyžaduje aktivní připojení k Internetu). Editor rovněž umožňuje rychle upravovat data uložená v souborech XLIFF změnou pseudo i skutečných překladů.

Instalační požadavky

 • Podporované operační systémy: Windows 8 (32bitová nebo 64bitová edice*)
 • Požadovaný software: Visual Studio Professional 2012 nebo novější, Visual Studio Express 2012 pro Windows 8 nebo Visual Studio Express 2012 pro Windows Phone**
 • Požadavky na místo na disku: 10 MB (x86), 10 MB (x64)

*Sada Windows Phone SDK 8.0 vyžaduje 64bitovou klientskou verzi Windows 8.

**Visual Studio 2012 je vyžadováno pouze pro fungování doplňku. Nástroj Multilingual App Editor funguje také ve 32bitových a 64bitových edicích systému Windows 7 a nevyžaduje sadu Visual Studio 2012.

Podporované platformy

 • Windows 8 – 32bitová nebo 64bitová edice
 • Windows Phone 8

Pokyny

 1. Důležité: Zkontrolujte, zda máte nejnovější aktualizaci Service Pack a důležité aktualizace pro verzi systému Windows a sady Visual Studio, které používáte. Nejnovější aktualizace zabezpečení naleznete na webu Windows Update.
 2. Kliknutím na tlačítko Stáhnout na této stránce zahájíte stahování samoinstalačního balíčku.
 3. Dále proveďte jednu z těchto věcí:
  • Chcete-li okamžitě zahájit instalaci, klikněte na tlačítko Spustit.
  • Chcete-li uložit stažený soubor do počítače a nainstalovat jej později, klikněte na tlačítko Uložit.
  • Pokud chcete instalaci zrušit, klikněte na tlačítko Storno.

Další informace

Používání funkcí nástroje Microsoft Translator v samostatném editoru vyžaduje aktivní připojení k Internetu.

Související videa: